اخبار

1397/08/21
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در نهمین کنگره ملی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت و دومین همایش سواد سلامت می رساند آدرس محل اسکان پیش بینی شده برای شرکت کنندگان در کنگره به شرح زیر است


به اطلاع شرکت کنندگان محترم در نهمین کنگره ملی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت و دومین همایش سواد سلامت می رساند آدرس محل اسکان پیش بینی شده برای شرکت کنندگان در کنگره به شرح زیر است:

1.      مجتمع برج سپید:  ( محل برگزاری کنگره )

بلوار پیروزی - خیابان خاقانی - بین خاقانی 10 و 12

برای دسترسی با وسایل نقلیه عمومی روش‌های زیر پیشنهاد می‌شود:
از فرودگاه:
با استفاده از مترو در ایستگاه فلسطین پیاده شوید و در ابتدای بلوار شهید منتظری (تلویزیون) (پایانه فلسطین) سوار اتوبوس‌های خط 95 و 96/1 شوید. در تقاطع خاقانی پیاده شوید و یک دقیقه بعد به مجتمع برج سپید خواهید رسید.
از راه‌آهن:
در پایانه راه‌آهن سوار اتوبوس خط 29 (مقصد پایانه فلسطین) شوید. در پایانه فلسطین سوار اتوبوس‌های خط 95 و 96/1 شوید. در تقاطع خاقانی پیاده شوید و یک دقیقه بعد به مجتمع برج سپید خواهید رسید.
از پایانه (ترمینال) اتوبوسرانی امام رضا (ع):
سوار خطوط BRT به سمت حرم مطهر شوید و در میدان برق (بسیج) پیاده شوید. با استفاده از مترو در ایستگاه فلسطین پیاده شوید. در ابتدای بلوار شهید منتظری (تلویزیون) (پایانه فلسطین) سوار اتوبوس‌های خط 95 و 96/1 شوید. در تقاطع خاقانی پیاده شوید و یک دقیقه بعد به مجتمع برج سپید خواهید رسید.

2.      مهمانسرای بیمارستان قائم:

آدرس: خیابان احمد آباد، میدان شریعتی، محوطه بیمارستان قائم

 نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !