اخبار

1397/08/21
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در نهمین کنگره ملی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت و دومین همایش سواد سلامت می رساند آدرس محل اسکان پیش بینی شده برای شرکت کنندگان در کنگره به شرح زیر است


به اطلاع شرکت کنندگان محترم در نهمین کنگره ملی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت و دومین همایش سواد سلامت می رساند آدرس محل اسکان پیش بینی شده برای شرکت کنندگان در کنگره به شرح زیر است:

1.      مجتمع برج سپید:  ( محل برگزاری کنگره )

بلوار پیروزی - خیابان خاقانی - بین خاقانی 10 و 12

برای دسترسی با وسایل نقلیه عمومی روش‌های زیر پیشنهاد می‌شود:
از فرودگاه:
با استفاده از مترو در ایستگاه فلسطین پیاده شوید و در ابتدای بلوار شهید منتظری (تلویزیون) (پایانه فلسطین) سوار اتوبوس‌های خط 95 و 96/1 شوید. در تقاطع خاقانی پیاده شوید و یک دقیقه بعد به مجتمع برج سپید خواهید رسید.
از راه‌آهن:
در پایانه راه‌آهن سوار اتوبوس خط 29 (مقصد پایانه فلسطین) شوید. در پایانه فلسطین سوار اتوبوس‌های خط 95 و 96/1 شوید. در تقاطع خاقانی پیاده شوید و یک دقیقه بعد به مجتمع برج سپید خواهید رسید.
از پایانه (ترمینال) اتوبوسرانی امام رضا (ع):
سوار خطوط BRT به سمت حرم مطهر شوید و در میدان برق (بسیج) پیاده شوید. با استفاده از مترو در ایستگاه فلسطین پیاده شوید. در ابتدای بلوار شهید منتظری (تلویزیون) (پایانه فلسطین) سوار اتوبوس‌های خط 95 و 96/1 شوید. در تقاطع خاقانی پیاده شوید و یک دقیقه بعد به مجتمع برج سپید خواهید رسید.

2.      مهمانسرای بیمارستان قائم:

آدرس: خیابان احمد آباد، میدان شریعتی، محوطه بیمارستان قائم

 1397/08/08
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در نهمین کنگره ملی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت و دومین همایش سواد سلامت می رساند برنامه زمانبندی ارئه پوستر های پذیرفته شده به تفکیک روزهای برگزاری از طریف لینکهای زیر قابل دانلود استدر ضمن توجه شرکت کنندگان گرامی را به تذکرات ذیل جلب می نماییم.

1- شرکت کنندگان محترمی که مقاله آنها بصورت پوستر پذیرفته شده، خواهشمند است پوستر خود را در قالب فایل موجود در انتهای صفحه تا 12 آبان ماه تهیه و به ایمیل کنگره (hlj@mums.ac.ir) ارسال نمایند.

2- ارایه پوسترها بصورت الکترونیک بوده و نیازی به چاپ پوستر نمی باشد

3- حضور یکی از نویسندگان مقاله زمان ارایه پوستر در کنتار مانیتور پخش پوسترشان جهت ارایه الزامی است در صورت عدم حضور گواهی ارایه پوستر صادر نخواهد شد

برنامه  زمانبندی ارائه پوستر(یکشنبه 27 آبان)

برنامه زمانبندی ارائه پوستر(دوشنبه 28 آبان)

برنامه زمان بندی  ارائه پوستر(سه شنبه 29 آبان)جهت دانلود قالب پوستراینجا کلیک نمایید.

جهت دانلود قالب پوستر مقالات بیان تجریه اینجا را کلیک نمایید


1397/08/02
با توجه به رایزنی های صورت گرفته از سوی کمیته اجرایی با آژانس مسافرتی فردیس پرواز شرکت کنندگان گرامی می توانند از خدمات ویژه این آژانس استفاده نمایند


با توجه به رایزنی های صورت گرفته از سوی کمیته اجرایی با آژانس مسافرتی فردیس پرواز شرکت کنندگان گرامی می توانند از خدمات ویژه این آژانس جهت تهیه بلیط  هواپیما، قطار و اتوبوس بصورت گروهی یا فردی  وهمچنین خدمات اسکان استفاده نمایند

جهت کسب اطالاعات بیشتر با شماره تماس های زیر 09155037851 یا 05131993 تماس حاصل فرمایید یا به وب سایت این ژانس به آدرس www.md724.com مراجعه نمایید


1397/08/02
شرکت کنندگان محترمی که مقاله آنها بصورت پوستر پذیرفته شده، خواهشمند است پوستر خود را در قالب فایل زیر تهیه و به ایمیل کنگره ارسال نمایند.


شرکت کنندگان محترمی که مقاله آنها بصورت پوستر پذیرفته شده، خواهشمند است پوستر خود را در قالب فایل زیر تهیه و به ایمیل کنگره (hlj@mums.ac.ir) ارسال نمایند.
 

مهلت ارسال پوستر 97/8/12 می باشد

شایان ذکر است ارائه پوسترها به صورت الکترونیک بوده و فایل آن جهت تنظیم تا تاریخ فوق (97/8/12) حتما بایستی به ایمیل کنگره ارسال گردد.

جهت دانلود قالب پوستراینجا کلیک نمایید.

جهت دانلود قالب پوستر مقالات بیان تجریه اینجا را کلیک نماییدصفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر