اخبار

1397/04/24
ضمن هماهنگی با سردبیر مجله ی Health Education and Health Promotion (جناب آقای دکتر غفرانی پور) ، مقالات برتر پذیرفته شده به صورت پوستر و سخنرانی به صورت رایگان در مجله Health Education and Health Promotion به زبان انگلیسی چاپ خواهد شد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجله به وب سایت مجله مراجعه نمایید. http://hehp.modares.ac.ir
لازم به ذکر است چاپ مقاله در مجله ی HEHP اختیاری بوده و صرفا کسانی که تمایل به چاپ مقاله ی خود در ژورنال دارند اقدام به ارسال مقاله ی  خود به مجله نمایند.
 

 


1397/04/20
با توجه به در نظر گرفتن تخفیف 50 درصد برای اعضای انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت جهت ثبت نام در نهمین کنگره ملی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت و دومین همایش سواد سلامت خواهشمند است وضعیت عضویت خود را در انجمن از طریق لینک زیر چک نمایید.


لینک اعضای انجمن
در صورت عدم مشاهده نام خود در لیست اعضای انجمن نسبت به ثبت نام و یا تمدید خود اقدام نمایید.
 (عضویت در انجمن به صورت سالانه می باشد و توجه داشته باشید که اعتبار عضویت اعضاء حداقل تا پایان آبان 1397 باشد)


1397/02/20
با توجه به ثبت همایش در پایگاه های اطلاعاتی مانند ISC خواهشمند است چکیده مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی در یک فایل ورد تهیه و از طریق سامانه کاربری در سایت همایش ارسال شود. دقت نمایید چکیده فارسی و انگلیسی در یک فایل ارسال گردد


 

نکته: همکاران گرامی که قبل از این اطلاعیه مقالات خود را تنها  به زیان فارسی ارسال نموده اند خواهشمندیم  به مراجعه به پنل کاربری خود در سایت همایش مجددا چکیده مقالات خود را به زیان فارسی و انگلیسی ارسال نمایند


1397/01/16
با توجه به پیگیری های به عمل آمده برای اولین بار نهمین کنگره ملی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC ثبت گردید.


احتراما به استحضار می رساند با توجه به پیگیری های به عمل آمده برای اولین بار نهمین کنگره ملی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC ثبت گردید. این موضوع باعث می شود که کلیه مقالات همایش در ISC نمایه شده و رویت پذیری آن را افزایش می دهد. بعلاوه اطلاعات این همایش بصورت همیشگی حتی در سال های بعد از برگزاری قابل رویت و سرچ در اینترنت خواهد بود.

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر